ما مشکلات چاپ را می شناسیم وآنها را حل کرده ایم!

نرم افزار جدید فاسافت نسخه طلایی آمد

چاپ افزار طلایی فاسافت ، چاپ خانه ای کامل در دفتر و محل کار شما :

انجام کار حداقل پنج نرم افزار گرافیکی +شماره زنی و بارکد زنی اتوماتیک و چاپ دو رو با پرینتر معمولی در یک نرم افزار فارسی  . بدون نیاز به دانش گرافیک و هیچ نرم افزار جانبی دیگر همه امورات چاپی خود را خودتان بهتر از هر فرد حرفه ای به آسانی و زیبایی با سرعت و دقت فوق العاده ، انجام دهید!

طراحی و ساخت انواع لیبل و بارکد و فاکتور و تاریخ و شماره و بارکد زدن اتوماتیک همزمان  بدون نیاز به تجهیزات خاص و دانش کامپیوتری. قابل استفاده حتی برای افراد مبتدی !

با توجه به استقبال شما عزیزان از نسخه قبلی نرم افزار شماره زن و لیبل زن فارسی فاسافت امروز شرکت نرم افزاری فاسافت مفتخر است که قوی ترین نرم افزار امور چاپ که کار تمام نرم افزارهای چاپ و گرافیک را به تنهایی با کیفیت و سرعت انجام می دهد را معرفی نماید.(چاپ افزار طلایی فاسافت) 

مژده  !  نرم افزار فوق العاده جدید چاپ خانه کامل با شماره زنی و بارکد زنی اتوماتیک با پرینتر معمولی فاسافت منتشر شد!

نسخه طلایی نرم افزار شماره زن اتوماتیک فاسافت

کیفیت و دقت بالا چاپ با 1200dpi , زوم تا 1000 برابر بدون افت کیفیت (واقعا حرفه ای)

با قابلیتهای حرفه ای فراوان – بارکد – چاپ دقیق دو رو و…و استفاده فوق العاده آسان ارائه گردیده است.

جهت دانلود رایگان نسخه تست نرم افزار جدید ما.به بخش دانلود بروید(فقط اعضای ویژه).

قابلیتهای اضافه شده مانند : شماره زنی اتوماتیک به صورت صعودی یا نزولی و قابلیت شروع شماره زنی با تعداد رقم دلخواه مانند.0000000001234  و چاپ شماره با ده ها حالت زیبای گرافیکی ساده و سه بعدی

با قابلیت چاپ شماره و بارکد با رنگ دلخواه و افزودن افکت و پس زمینه و  حتی بافت دلخواه مانند فلز چوب سنگ و ….به طرح و متن و شماره ها.

چاپ بارکد با چندین استاندارد مختلف جهانی مانند کد 39 وکد 128 و … به صورت خودکار و دلخواه و چاپ اتوماتیک بارکد مجزا و متفاوت برای هر قطعه به صورت خودکار و همزمان با چاپ و شماره زدن

قابلیت جابجایی و تغییر اندازه متن و شماره دلخواه و اضافه کردن افکت و سایه فقط با کشیدن با ماوس و محیط فوق العاده آسان و تصویری و بدون نیاز به دانش کامپیوتری

قابلیت شماره زنی متفاوت در یک طرح تا هزاران شماره مختلف فقط برای یک صفحه

چاپ همزمان تاریخ و ساعت و بارکد به طور خودکار بدون نیاز به وارد کردن تاریخ و بارکد و..

سرعت و دقت شگفت انگیز که حتی از بهترین نمونه های گران قیمت خارجی نیز بیشر می باشد.

ده ها و صد ها تغییر جدی در گرافیک و کارکرد نرم افزار شماره زن فارسی

تماس بگیرید و شاهد حداکثر تکنولوژی نرم افزاری در کار و شرکت خود باشید.این نسخه منحصرا صد در صد به چاپخانه ها و دفاتر فنی چاپ و هر کس که با چاپ و گرافیک سر و کار دارد پیشنهاد می شود.

تخفیف ویژه برای خریداران نسخه قبلی شماره زن فاسافت! 

تلفن تماس و اطلاعات بیشتر:09360955518  ,  تهران :88457129نرم افزار شماره زن فاکتور و شماره ساز اتوماتیک فارسی فاسافت

نرم افزار شماره زن فارسی فاسافت نسخه طلایی قدرتمند ترین نرم افزار شماره زن و بارکد زن با قابلیتهای بسیار فراوان و کاربردی فوق العاده آسان می باشد که جهت شماره زنی اتوماتیک انواع اسناد از فیش و فاکتور گرفته تا لیبل و برچسب محصولات و تاریخ و انقضا و سریال هر محصولی استفاده می شود.

نرم افزار شماره زن فارسی نسخه فاسافت طلایی با امکانات حرفه ای و با سریع ترین و دقیق ترین حالت ممکنه با هر نوع فونت و رنگ و حالت دلخواه به چندین نوع مختلف  با استفاده از چاپگر معمولی اسناد را شطوراتوماتیک شماره زنی می کند.

با استفاده از قالبها و گرافیک های آماده نرم افزار می توان در چند دقیقه زیباترین و حرفه ای ترین کارت های ویزیت و لیبل را با پرینتر ساده چاپ نمود.

بطور همزمان امکان ساخت و چاپ اتوماتیک انواع مختلف بارکد با هر نوع استاندارد مهیا می باشد.

امکان اضافه کردن متن به هر سندی با هر نوع فونت فارسی و لاتین و اضافه کردن انئاع رنگ و افکت و سایه و حاشیه و بافت دلخواه با امکان چرخاندن و دادن حالت های مختلف مانند قوسی و مارپیچ و معکوس بدون نیاز به آشنایی به کار گرافیک و نرم افزار دیگری به آسانی در دسترس است.

تمامی کارهای نرم افزار به صورت فوق العاده ساده و تصویری می باشد و حتی افراد مبتدی نیز می توانند بهتر از هر فرد گرافیست حرفه ای اقدام به ساخت و چاپ طرح دلخواه خود نمایند.

با توجه به دقت و کیفیت فوق العاده بالای خروجی نرم افزار فوق که چاپ و ذخیره با رزولوشن تا 1200dpi

و قابلیت بزرگ نمایی تا هزار برابر بدون افت کیفیت

این نرم افزار قوی ترین در نوع خود در دنیا می باشد و به جرئت می توان گفت که با استفاده از آن شما به هیچ نرم افزار جانبی دیگری برای چاپ و طراحی انواع سفارشات خود نخواهید داشت.

لذا شما می توانید انواع کارهای چاپی از کوچک به اندازه یک حرف گرفته تا پوسترهای بزرگ تبلیغاتی را با کیفیت باور نکردنی توسط تجهیزات فعلی خود بدون نیاز به تهیه چاپگر و دستگاههای گران قیمت مخصوص را به سرعت انجام دهید.

با داشتن این نرم افزار و یک پرینتر حتی دستگاههای میلیونی چاپ مخصوص در رقابت با شما باز می مانند.

این نر م افزار محصول 2011یعنی دی ماه 1389 می باشد که پس از سه سال زحمت و مطالعه کردن مشکلات نرم افزارهای شماره زن و چاپ و تست های حرفه ای آماده ارائه به همو طنان عزیز گردیده است.

در حقیقت شما در این نرم افزار حداقل پنج نرم افزار قدرتمند چاپ و گرافیک حرفه ای را خواهید یافت که هر کدام ضمن خصوصیت نرم افزار حرفه ای به صورت خیلی ساده و بدون نیاز به دانستن گرافیک و فتوشاپ و غیره قابل استفاده می باشند و شما را از درد سرهای تایپ و شماره زنی متوالی و تکراری بودن طرح های خود نجات می دهد. 

fasoftco@gmail.comایمیل ما

جهت اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن:09360955518  ,   88457129

وبسایت های مرتبط :

وبسایت:http://www.fasoftco.gigfa.com

http://www.fardinkhr.gigfa.com

http://www.shomarelabelzan.7gardoon.com

جهت دانلود ابتدا ثبت نام نموده و سپس اینجا کلیک کنید.  

نرم افزارهای اصلی فقط جهت اعضای ویژه قابل دانلود است

متشکرم. 

مهندس فردین خسروی پور-شرکت نرم افزاری فارسی فاسافت.

ما به همه نیاز های چاپی شما اندیشیده ایم